АНОНС: 4 листопада у Києві Наталія Гавриш і Олена Пометун проведуть тренінг для працівників дошкілля (реєстрація)

4 листопада спеціалістів з питань дошкільної освіти, працівників дошкільних навчальних закладів з усієї України запрошують на тренінг з методики викладання новітнього курсу "Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку". Тренінг проведуть самі авторки-розробниці Олена Пометун і Наталія Гавриш.

За програмою "Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку" вже навчаються у понад 600 дитячих садочках різних областей України. Основні теми тренінгу:

► Які особливості освіти для сталого розвитку? Чому ДЛЯ, а не ПРО – як формувати реальні моделі поведінки, а не розповідати про них;
 
► Що таке педагогіка емпаурменту і як вона змінює роль вихователя;
 
► Якими є зміст та методика програми: як опрацьовувати з малечею навички ефективного спілкування, ресурсозбереження та піклування про довкілля;
 
► Як запровадити програму «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку» у вашому навчальному закладі.

Мета програми – сприяти формуванню у дошкільників мотивації до дій і моделей поведінки, орієнтованих на сталий стиль життя: навички ресурсозбереження, ефективного спілкування та гармонійних стосунків з оточуючими. Навчання і виховання передбачають залучення дітей в ігровій формі до виконання і повторення дій, які допоможуть їм бути комунікабельними, екодружніми,  здоровими і впевненими.

Програму розраховано на дітей 4-го – 6-го років життя. Вона є частиною цілісного курсу з освіти для сталого розвитку. Програма парціальна, тобто органічно поєднується з чинними державними.

Коротка реєстрація і детальна інформація про захід за вказаним посиланням.
 
Тренінг одноденний: працюватимемо з 10:00 до 17:00 з перервою на обід та двома кава-брейками.
 
Адреса: Київ, вул. Січових Стрільців, 52 д (Інститут педагогіки), 4 поверх. Як добратися: від станції метро «Лук’янівська» йдуть тролейбуси № 18, 16 до зупинки «Вулиця Полтавська». 
 
Відповімо на запитання
050 362 5778, 044 228 86 77
 
Попередньо озанайомитися з матеріалами курсу "Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку":
►Які сталі звички відпрацьовує малеча - Тематичний план навчання дітей 4-го і 6-го років життя 
 
► Методичний посібник для вихователя за програмою для дітей 6-го року життя 
 
► Дидактичні матеріали для дітей 6-го року життя 
 
► Дидактичні матеріали для дітей 4-го-року життя 

проект реалізовано партнерами: