З ВИДАВНИЦТВА НАДІЙШИ ПОСІБНИКИ "УРОКИ ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ" ДЛЯ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ 5-7 КЛАСІВ

З видавництва надійшли новенькі посібники для класних керівників 5-7 класів "Уроки для сталого розвитку": Як організувати позакласну роботу учнів основної школи".
 
Посібник містить коротке теоретичне обґрунтування ідей освіти для сталого розвитку (ОСР), опис змісту і організації системи занять, присвячених проблемам сталого розвитку, опис окремих форм і методів запровадження ОСР у загальноосвітній школі.
 
Система позакласних занять із питань сталого розвитку описана ґрунтовно і детально: подано плани-конспекти 30 занять (по 10 у 5, 6 та 7 класах).

Далі вміщено характеристику та конкретні приклади окремих форм і методів позакласної роботи. Кожна з форм роботи має не тільки опис сутності та мети використання, але й специфічні особливості застосування у освіті для сталого розвитку.

Відповідаємо на запитання, як отримати або замовити посібник
Дорогі вчителі, школи-учасниці нашого проекту, невдовзі (повідомимо) ми передамо нові посібники для класних керівників 5-7 кл у області нашим регіональним координаторам. Тут усі їхні контакти. Зв'язуйтесь безпосередньо і замовляйте.

Щодо шкіл з непроектних областей, або проектних, однак не брали в ньому участі (перелік проектних дивіться вище у контактах координаторів): звертайтесь за посібниками до нас у головний офіс у Києві — напишіть на teachers@ukr.net, 044-228-86-77.

 

Щодо участі учителів у наших тренінгах з методики викладання "Уроків для сталого розвитку": наразі усі планові тренінги у областях завершено. Ви можете самостійно організувати групу учителів та запросити нас провести. З приводу цього також пишіть на вказану вище електронну адресу.
Інші посібники та навчальні матеріали проекту доступні в електронній формі на сайті у рубриці "Посібники та програми".

проект реалізовано партнерами: