МАЛЕНЬКІ "КОНТРОЛЕРИ" СТАЛОГО РОЗВИТКУ: МАМА ІЗ ТЕРНОПОЛЯ РОЗПОВІДАЄ, ЯК ЧЕРЕЗ ДІТЕЙ ВЧИТЬСЯ ЗАОЩАДЖУВАТИ ТА БЕРЕГТИ ДОВКІЛЛЯ

"Щойно молодша мене мало до інфаркту не довела криком: "Стій! Не можна!", коли побачила, що я ледь не викинула батарейку-таблетку до смітника", — написала з посмішками на своїй сторінці фейсбуку Тетяна Кітчак, мама із Тернополя, чиї діти вивчають шкільний курс "Уроки для сталого розвитку".

У нашому проекті батьки часто розповідають, як діти впливають на їхні звички раціонально використовувати ресурси. Наймолодші завжди виступають найуважнішими "контролерами" у родині. Цитуємо цілком пост мами Тетяни із Тернополя. Зверніть увагу на коментарі інших батьків та учителя під постом — це, направду, сталий розвиток у дії, тішимося!

 
"Щойно молодша мене мало до інфаркту не довела криком: "Стій! Не можна!", коли побачила, що я ледь не викинула батарейку-таблетку до смітника. У нас для цього є спеціальний пакетик, куди ми збираємо використані батарейки і згодом син відносить їх до школи, де є спеціальні урни. От так змінюється свідомість поколінь - те, що для мене лиш механічна дія, для доньки неприпустимий вчинок. @Olena Zarichna, сталий розвиток у дії))) п.с. якщо що, то я усвідомила свою помилку і більше так чинити не буду)))".

Згадана у пості Олена Зарічна — тренер проекту, учителька "Уроків для сталого розвитку" та завуч 24-ї ЗОШ Тернополя, в якій навчається син пані Тетяни. Передаємо велике вітання школі! 

На фото — пані Тетяна з донечкою (фото зі сторінки Тетяни Кітчак).

 

проект реалізовано партнерами: