УЧИТЕЛІ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ МАРІУПОЛЯ: ЦЕ НЕ ПРОСТО КУРС, А КАРТА МАРШРУТУ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ЗМІН

28-29 жовтня у Маріуполі провели тренінг для учителів з методики викладання курсу "Уроки для сталого розвитку" у початковій школі.
 
Тренер проекту у Донецькій області Світлана Добровольська провела черговий тренінг з методики викладання курсу "Уроки для сталого розвитку", цього разу — для 25 учителів 1-4 класів Маріуполя. Дводенний тренінг проходив на базі ЗОШ №16 міста.
 
"Сторітелінг, майндмеппінг, інтерактивні методи, ігрові практики, психогімнастика, театр – на тренінгу логічно поєднали інноваційні методи та технології навчання 
в освіті для сталого розвитку, які згодяться учителям як на уроках з дітьми, так і в роботі з батьками ", — розповідає тренер проекту Світлана Добровольська.
Вчителі відзначили інтеграційні можливості курсу "Уроки для сталого розвитку" з іншими предметами та оригінальну методику проведення занять-зустрічей. Курс дає можливість експериментувати не лише учням, але й вчителям та батькам.

Посібники курсу для 1-2 класів "Школа друзів планети" та для 3-4 класів "Моя щаслива планета" можна переглянути на сайті проекту у розділі "Посібники та програми" 
 
""Уроки для сталого розвитку" — це не просто курс, а а карта маршруту для майбутніх змін". — розповідає про відгуки вчителів у підсумку дводенного тренінгу Світлана Добровольська. — Учителі розуміють важливість теми сталого розвитку і навчання цьому дітей з початкової школи. Вони навіть зголосились провести в округах захист дослідницьких проектів за "Уроками".
 
Додатково для учителів презентували освітню програму для дорослих "Стале домогосподарство", що є частиною проекту "Освіта для сталого розвитку в дії". Освітяни вирішили апробувати методику «Сталого домогосподарства» у роботі з батьками.

Більше фото — на сторінці проекту у фейсбуці.

проект реалізовано партнерами: