"ОСВІТА ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТИКУ В ДІЇ" НАРОДЖУЄ НОВІ ІДЕЇ У МАРІУПОЛІ

Маріупольський науково-методичний центр управління освіти міської ради зініціював у місті новий екопроект для початкової школи.

Наш тренер проекту з Маріуполя Донецької області Світлана Добровольська пише, що у рамках проекту "Освіта для сталого розвитку в дії" з цього навчального року початкова школа міста розпочинає впровадження довготривалого творчого екопроекту «Природа – наш дім, а ми дбайливі жителі в нім». Ініціатором виступив міський науково-методичний центр управління освіти міської ради.

29 вересня у школі №16 Маріуполя провели презентаційний семінар, на якому Любов Халєєва, методист НМЦ, Тетяна Люта та Наталя Думбур, учителі початкових класів ЗОШ №15 та ЗОШ №23 представили новий проект.

"Мета проекту — сприяти сталому розвитку молодшого школяра через залучення його до особистісно значущої практичної діяльності зі збереження довкілля, — розповідає Світлана Добровольська. — А також вироблення власної моделі поведінки та формування раціонального способу життя."

Участь у презентації нового проекту взяли 38 педагогів із 35 навчально-виховних закладів міста, які у подальшому будуть активними організаторами цього напрямку роботи в початковій школі. Під заходу вчителі також попрацювали у грі «Дерево ідей», доповнюючи проект цікавими ініціативами.

З почином, Маріуполь! Пишаємось.

проект реалізовано партнерами: