ЛЬВІВ РОЗШИРЮЄ МЕРЕЖУ ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, ЩО БРАТИМУТЬ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ

Львівська область розширює мережу дитячих садків, де запроваджуватимуть програму “Дошкільнятам — освіту для сталого розвитку”. До співпраці залучають керівників районних методичних об’єднань дошкільних закладів.

9 вересня координатор проекту у Львівській області Мирослав Зінкевич та тренери проекту Оксана Гнатишин і Наталія Клочко провели у Львові семінар-тренінг «Теорія і методика освіти для сталого розвитку для працівників закладів дошкільної освіти».

Участь у навчанні, що проходило на базі Львівського інституту післядипломної педосвіти, взяли 23 керівники РМО дошкільних навчальних закладів міста.

"Вихователі обмінювались власним досвідом виховання у дітей екологічних, економічних та соціальних моделей поведінки. Для більшості слухачів тренінгу поняття «сталий розвиток» було новим, тому викликало в аудиторії неабиякий інтерес. Зокрема обговорили, як сформувати в дошкільників та їх батьків поведінку зорієнтовану на сталий розвиток під час зміни у суспільстві", — розповіла Оксана Гнатишин.

"Тренінг пройшов успішно, більшість педагогів виявили бажання скласти тематичне планування на наступні півроку. А також цікавилися, коли відбудеться наступний семінар", — підсумувала Наталія Клочко.

проект реалізовано партнерами: