ГОГОЛЬFEST — ДІТЯМ: ПРОЕКТ БЕРЕ УЧАСТЬ У ДИТЯЧІЙ ПРОГРАМІ ФЕСТИВАЛЮ

19 та 24 вересня беремо участь проектом “Освіта для сталого розвиту в дії”разом з проектом "Основи критичного мислення" у дитячій освітній програмі ГогольFest-2015.

Цьогоріч, за словами президента ГО "ГОГОЛЬFEST" Влада Троїцького, велику увагу фесту буде зосереджено саме на освітніх програмах: "Претендуємо на те, щоб зробити не просто фестиваль, а культурний хаб, кластер, який буде пов'язаний з освітою в гуманітарній та культурній сфері, продакшеном і презентацією".

Дитяча програма буде не лише для дітей, а й для дорослих про дітей. Запрошуємо батьків, дітей, вихователів та всіх зацікавлених у розвитку критичного мислення, екологічній та освіті для сталого розвитку.

Фестиваль проходитиме 17- 21 вересня у Києві на території Національного комплексу Експоцентр України (ВДНГ), вулиця Академіка Глушкова, 1.

Локація, в якій відбудуться заходи нашого проекту — павільйон №11.

ПРОГРАМА

*19 вересня/12.00 - 13.30/ — Презентація нової програми для дітей 3-4 років Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку

Презентація пропонується для вихователів ДНЗ, батьків та всіх зацікавлених. Учасники познайомляться з принципами нової програми, методикою роботи, особливостями організації програми у дитячому садку. Проводить презентацію автор програми Наталія ГАВРИШ.

 

*19 вересня/13.30 - 14.30/ — Зустріч для дітей 4-6 років Дарувати радість

Зустріч для дітей 4-6 років за програмою «Дошкільнятам — освіту для сталого розвитку». Щодня з нами відбуваються різні події: одні — нас тішать, інші — засмучують. Добре, якщо в нас є можливість дарувати радість іншій людині не лише добрим поглядом, лагідним словом, подарунком чи послугою.

 

Після зустрічі діти зможуть:

- пояснювати, як можна подарувати радість іншій людині;

- вітати інших подарунками та добрими діями;

- виготовляти невеличкі подарунки самостійно.

 

*19 вересня/14:30 - 15.30/ — Зустріч для дітей 7-12 років Як зробити Землю щасливою

Зустріч для дітей 7-12 років за програмою курсу «Уроки для сталого розвитку» (проект "Освіта для сталого розвитку в дії").

Після зустрічі діти зможуть:

- сформувати уявлення про основні екологічні проблеми планети і причини їх виникнення;

- зрозуміти цінність природи для життя людини;

- встановити взаємозв’язки між способом життєдіяльності людини і станом навколишнього середовища;

- визначити і висловлювати власну позицію щодо забруднення довкілля і своєї участі у справі збереження навколишнього середовища.

Під час зустрічі діти розмовлятимуть про стиль життя – свій та своєї родини, дії, які можна зробити вже зараз для довкілля, малюватимуть, досліджуватимуть, прийматимуть рішення.

 

*24 вересня/16.00 - 17:30/ — Майстер-клас з розвитку критичного мислення учнів

Учасниками майстер-класу можуть стати викладачі, батьки, ті, хто працює з дітьми та молоддю. Як зробити читання текстів цікавим для учнів? Як навчити дітей відрізняти факти від думок та розвивати свідому мисленнєву діяльність? Як вберегтися від маніпуляцій? Чому школа не навчає ставити запитання і як це виправити? Відповіді на ці та інші запитання, а також практичні інструменти з актуальних проблем інноваційного навчання можна отримати під час нашого майстер-класу.

Проводять — автори програми та посібників «Основи критичного мислення» Олена Пометун, Ігор Сущенко, Ірина Баранова.

Детальна дитяча програма фестивалю невдовзі тут .

проект реалізовано партнерами: