Приєднуйся до нового освітнього проекту !

Шановні колеги. 3апрошуємо вас приєднатися до нового освітнього проекту організації «Вчителі за демократію та партнерство» - «Освіта для стійкого розвитку в дії»

У 2010-2012 роках благодійна організація «Вчителі за демократію та партнерство», (Україна) та «Глобальний план дій», (Швеція) в співпраці з Інститутом педагогіки Академії педагогічних наук України планують виконати освітній проект «Освіта для стійкого розвитку в дії». Проект має на меті ознайомлення вчителів України з досвідом, методологією та технологіями навчання учнів навичкам та умінням будувати власне життя та життя сім’ї, місцевої громади з урахуванням потреб стійкого розвитку, що нагромаджений міжнародної педагогічною спільнотою представником якої є організація «Глобальний план дій», акредитована при ООН.

У ході реалізації проекту передбачається розробка та запровадження у навчальний процес загальноосвітніх шкіл України навчальних матеріалів з освіти для стійкого розвитку у 3-9 класах у вигляді курсів за вибором, факультативів, гурткових, клубних та інших форм позакласних занять.

Відповідно до плану проекту у ньому мають взяти участь 7 областей: Харківська, Черкаська, Миколаївська, Житомирська, Київська, Тернопільська, Донецька та АР Крим. Якщо ви зацікавлені в участі в такому проекті: навчанні ваших вчителів методики викладання курсу «Уроки для стійкого розвитку» (8-9 кл); викладанні такого курсу в вашому навчальному закладі; розробці навчально-методичних матеріалів для позакласної роботи, початкової школи, - звертайтесь до організаторів проекту за ел адресою

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 або телефонуйте 063 6602498, 044 2288677

проект реалізовано партнерами: