Команда проекту

 

ТВОРЧИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТОМ

Київ, вул. Січових Стрільців, 52 д (колишня Артема)

тел: 044-228-86-77, 095 534 09 81

e-mail: teachersdp@gmail.com

фейсбук-сторінка проекту "Освіта для сталого розвитку в дії"

фейсбук-сторінка програми "Стале домогосподарство"

твіттер-стрічка проекту

 

Пометун Олена Іванівна

 

 

наукова керівниця проекту, керівниця творчої групи авторів

 

Олена ПОМЕТУН

Наукова керівниця, тренерка, керівниця групи авторів проекту. Творча директорка неурядової організації “Вчителі за демократію та партнерство”, наукова керівниця освітніх проектів, тренерка освітніх програм організації, розробниця тренінгових модулів, авторка навчальних посібників.

Доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, завідувачка лабораторії суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки Академії педагогічних наук України. За фахом – учителька історії, суспільствознавства, методистка з виховної роботи загальноосвітньої школи.

 

 

 

Сущенко Ігор Михайлович

 

менеджер проекту

Ігор СУЩЕНКО 

 Менеджер, тренер та автор навчальних матеріалів проекту. Виконавчий директор неурядової організації “Вчителі за демократію та партнерство”, координатор міжнародних та всеукраїнських освітніх проектів, тренер освітніх програм, розробник тренінгових модулів, автор та укладач навчальних посібників.

Cпеціаліст з інновацій в освітній галузі. За фахом – учитель історії, суспільствознавства та права.

 

 

 

 

менеджерка з логістики

Клавдія ГРИЦУК

 Менеджерка з логістики проекту й неурядової організації “Вчителі за демократію та партнерство”, організатор навчальних семінарів, конференцій та інших заходів.

 

 

 

координаторка програми для шкіл Уроки для сталого розвитку”

Ірина БАРАНОВА 

Координаторка програми для шкіл та дошкілля, тренерка та авторка навчальних матеріалів проекту. Спеціаліст у галузі освітніх інновацій, тренерка та учасниця багатьох міжнародних освітніх програм, співавторка навчальних посібників. Понад 25 років досвіду практичної педагогічної діяльності.

За фахом – учителька історії, суспільствознавства та права; практичний психолог.

 

 

Гупан Галина Несторівна

 

 

координаторка програми для дорослих Стале домогосподарство”

Галина ГУПАН 

Координаторка і тренерка дорослої програми проекту. Тренер освітніх програм організації “Вчителі за демократію та партнерство”, практикуючий психолог.

 

 

 

 

 

 

медіа-координаторка проекту

Олена ХАРЧЕНКО 

Медіа-координаторка проекту. Контент-менеджер, відповідальна за співпрацю з журналістами й комунікації у проектах організації “Вчителі за демократію та партнерство”.

095 534 09 81

yakivkharchenko@gmail.com

 

 

Міжнародний проект “Освіта для сталого розвитку в дії” реалізується партнерами – українською неурядовою організацією “Вчителі за демократію та партнерство, міжнародною неурядовою організацією “Глобальний план дій”, (GAP, Швеція) та за підтримки Агенції з питань міжнародного розвитку SIDA (Міністерство закордонних справ Швеції).

До нашої команди також належеть регінальні координатори та тренери усіх областей-учасниць проекту в Україні.

проект реалізовано партнерами: