21 грудня: Тренінг за програмою "Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку" від Наталії Гавриш і Олени Пометун (РЕЄСТРАЦІЯ)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21 грудня, Київ: запрошуємо спеціалістів з питань дошкільної освіти, працівників дошкільних навчальних закладів з усієї України на практичний тренінг з методики  викладання за програмою "Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку" для дітей 4-го, 5-го і 6-го років життя.

ОСНОВНІ ТЕМИ ТРЕНІНГУ:
►  Які особливості освіти для сталого розвитку? Чому ДЛЯ, а не ПРО – як формувати реальні моделі поведінки, а не розповідати про них;

5 жовтня: Тренінг за програмою "Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку" від Наталії Гавриш і Олени Пометун (РЕЄСТРАЦІЯ)

5 жовтня запрошуємо спеціалістів з питань дошкільної освіти, працівників дошкільних навчальних закладів з усієї України на практичний тренінг з методики  викладання за програмою "Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку" для дітей 4-го, 5-го і 6-го років життя.
 

24 лютого тренінг від Наталії Гавриш та Олени Пометун з освіти для сталого розвитку для ДНЗ

Черговий практичний тренінг від авторок-розробниць курсу "Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку " Наталії Гавриш та Олени Пометун з методики викладання курсу. 
 
Запрошуємо 24 лютого, п'ятниця, спеціалістів з питань дошкільної освіти, працівників дошкільних навчальних закладів з усієї України у Київ.
 
За новітньою програмою "Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку " вже навчаються у понад 600 дитячих садочках різних областей України.

АНОНС: 4 листопада у Києві Наталія Гавриш і Олена Пометун проведуть тренінг для працівників дошкілля (реєстрація)

4 листопада спеціалістів з питань дошкільної освіти, працівників дошкільних навчальних закладів з усієї України запрошують на тренінг з методики викладання новітнього курсу "Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку". Тренінг проведуть самі авторки-розробниці Олена Пометун і Наталія Гавриш.

За програмою "Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку" вже навчаються у понад 600 дитячих садочках різних областей України. Основні теми тренінгу:

► Які особливості освіти для сталого розвитку? Чому ДЛЯ, а не ПРО – як формувати реальні моделі поведінки, а не розповідати про них;
 
► Що таке педагогіка емпаурменту і як вона змінює роль вихователя;
 

Сталий розвиток для дітей з трьох років вже у 600 садочках України, – Пометун

Авторки-розробниці програми і курсу "Дошкільнятам — освіту для сталого розвитку" Олена Пометун і Наталія Гавриш дали інтерв'ю Громадському радіо.

Прослухати запис ефіру за вказаним посиланням

Програма «Дошкільнятам — освіту для сталого розвитку», яка формує у дітей екологічні, економічні і соціальні навички, вже впроваджена у 600 садочках країни, розповідають авторки-розробниці програми членкиня-кореспондентка НАПН України, докторка педагогічних наук Олена Пометун і докторка педагогічних наук Наталія Гавриш.
 
Євген Павлюковський: Розкажіть про програму «Дошкільнятам — освіту для сталого розвитку», де вона вже впроваджена?
 
Олена Пометун: Програма розпочалась майже чотири роки тому, і сьогодні впроваджена вже більше, ніж у 600 дитячих садочках України. Програма розроблялись в рамках українсько-шведського проекту, який охоплює і школи, і дошкільні заклади.
 
Суть цієї програми — оволодіння дітьми життєвими навичками: екодружність, гармонізація здоров’я, соціальне оточення.
 
Об'єднати вміст

проект реалізовано партнерами: