5 жовтня: Тренінг за програмою "Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку" від Наталії Гавриш і Олени Пометун (РЕЄСТРАЦІЯ)

5 жовтня запрошуємо спеціалістів з питань дошкільної освіти, працівників дошкільних навчальних закладів з усієї України на практичний тренінг з методики  викладання за програмою "Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку" для дітей 4-го, 5-го і 6-го років життя.
 
ОСНОВНІ ТЕМИ ТРЕНІНГУ:
►  Які особливості освіти для сталого розвитку? Чому ДЛЯ, а не ПРО –  як формувати реальні моделі поведінки, а не розповідати про них;
 
►  Що таке педагогіка емпаурменту, на якій побудовано програму, і як вона змінює роль вихователя;
 
►   Якими є зміст та методика програми: як опрацьовувати з малечею навички ефективного спілкування, ресурсозбереження та піклування про довкілля;
 
► Як запровадити  програму «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку»  у вашому навчальному закладі.
 
ТРЕНІНГ ПРОВОДЯТЬ
Авторка-розробниця програми й курсу, доктор пед. наук Наталія Гавриш і тренерка програми "Освіта для сталого розвитку в дії" Ірина Баранова.
 
 
Для запитань і зв’язку з нами:
☎ (095) 534 09 81, Олена
 
МЕТА ПРОГРАМИ – сприяти формуванню у дошкільників мотивації до дій і моделей поведінки, орієнтованих на сталий стиль життя: навички ресурсозбереження, ефективного спілкування та гармонійних стосунків з оточуючими. Навчання і виховання передбачають залучення дітей в ігровій формі до виконання і повторення дій, які допоможуть їм бути комунікабельними, екодружніми,  здоровими і впевненими.
 
ЯКІ СТАЛІ ЗВИЧКИ ВІДПРАЦЬОВУЄ МАЛЕЧА? Тематичний план навчання дітей 4-го- 6-го років життя за програмою. 
 
ЧИ МАЄ ГРИФ МОНУ? Так, програма "Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку" має гриф МОНу і  включена у перелік рекомендованих. Переглянути можете за посиланням серед парціальних програмах під № 50 та № 58. Органічно поєднується з усіма чинними державними.
 
 
ДОДАТКОВА МОЖЛИВІСТЬ
Ви можете зініціювати проведення такого тренінгу у своєму місті. Для цього Вам потрібно:
– сформувати групу з 20-25 осіб;
– знайти приміщення для проведення тренінгу;
– запросити наших експертів, попередньо узгодивши дати, програму тренінгу, вартість й умови проведення.

проект реалізовано партнерами: